Ostukorv: 0 €
  
RehvitüüpLaiusKõrgusDiameeterTootja 

Tühjenda parameetrid    
OSTMISE JUHEND
Toodete valimine

Ostmise alustamiseks tuleb esmalt selgeks teha mõningad parameetrid mille järgi endale toodet valima hakata. Rehvide puhul tuleks alustada sõiduki kategooriast, seejärel rehvi mõõdud: laius, kõrgus, diameeter ja lõpuks rehvitüüp. Kui need toimingud tehtud saab hakata kaupa valima. Siin õpetussõnu jagama ei hakkaks kuna laiast tootevalikust leiab kindlasti igaüks endale meelepärase. Kui rehvid välja valitud tuleb nad saata ostukorvi klikates vastava nupukese peale. Ostukorvis on võimalik valida endale sobiv kogus või siis ka tellimus tühistada.

Toodete ostmine

Kui ostusoov kindel tuleb minna ostukorvist edasi. Siis tekib valik, et kas soovite ennast registreerida püsikliendiks või mitte. Püsiklientidel on tulevikus võimalik saada eripakkumisi ja suuremate ostude korral (alates 8 toodet) ka niigi soodsast hinnast veel lisaallahindlust. Mõlemal juhul tuleks ära täita kohustuslikud väljad ja kindlasti pöörata tähelepanu sellele, et saaks õigesti kirja tarneaadress kui see erineb näiteks firma või kodusest aadressist.

Maksmine ja transport

Kui vajalikud väljad on täidetud tuleb minna maksmise juurde. Juhime tähelepanu sellele, et enne makse tegemist tuleks kindlasti ära oodata tellimuse kinnitus ja seejärel ka maksekorralduse saabumine Teie meilile. Kui makse on laekunud meie kontole, organiseerime tellitud kaubad Teie märgitud aadressile 1-3 tööpäeva jooksul. Kui tooteid ei ole võimalik tarnida lubatud aja jooksul võtame Teiega ise ühendust ja lepime kokku kas toote hilisema tarne või asendamise mõne teise tootega.


Loe kasutustingimusi

Teie Rehvipunkt OÜ.